Upisi u prvi razred 2024. / 2025.

Postupak utvrđivanja psihofizičkog stanja djece za upis u 1. razred provodi stručno povjerenstvo škole.

U 1. razred osnovne škole upisuju se djeca koja do 1. travnja tekuće godine navrše 6 godina.

Postupak utvrđivanja psihofizičkog stanja djece radi upisa u 1. razred osnovne škole provodi se u razdoblju od 31. ožujka do 15. lipnja 2024. godine u osnovnoj školi kojoj dijete pripada prema upisnom području.

Djeca školski obveznici u školskoj godini 2024./2025. s već utvrđenim teškoćama u razvoju, odnosno djeca koja su imala odgodu upisa u prvi razred, trebaju pristupiti utvrđivanju psihofizičkog stanja zbog upisa u 1. razred, u vremenu od 1. veljače do 15. travnja 2024. godine, kako bi im se pravovremeno odredila primjerena programska i profesionalna potpora.

Upisno područje Osnovne škole Tina Ujevića obuhvaća sljedeće adrese:

Bednjanska, Brozova, Crnatkova, Dobranska, Galovačka, Kašinska, Koranska, Koturaška cesta, Kranjčevićeva od broja 1 do 25 i od broja 2 do 4B, Kupska, Miramarska cesta od broja 1 do 23 i od broja 2 do 22, Miramarski podvožnjak, Mrežnička, Paromlinska cesta od broja 5 do 25 i od broja 2 i broj 2, Plitvička, Radonjska, Savska cesta od broja 21 do 31 i od broja 12 do 56, Savska cesta od broja 33 do 77, Sutlanska, Tratinska od broja 1 do 39 i od broja 2 do 36, Trg Dražena Petrovića, Trg Stjepana Radića, Ulica grada Vukovara od broja 31 do 43A, Unska, Zelinska.

DJECA IZVAN UPISNOG PODRUČJA OŠ TINA UJEVIĆA:

Roditelji djece izvan upisnog područja OŠ Tina Ujevića, koji žele dijete upisati u OŠ Tina Ujevića, trebaju na mail škole poslati Zamolbu za upis djeteta izvan upisnog područja

Nadležna liječnica za Osnovnu školu Tina Ujevića je:

Branka Puškarić Saić, dr. med.
Služba za školsku i sveučilišnu medicinu
Odsjek Trnje – Laginjina 16
e-mail: branka.puskaric-saic@stampar.hr

Radno vrijeme školske liječnice:
parni datumi – poslijepodne od 14 do 18 sati
neparni datumi – prijepodne od 8 do 12 sati

Online prijava termina za sistematski pregled prije upisa u prvi razred – terminko.com

Ako vas zanima više, pogledajte: Zrelost djeteta za upis u školu

/*** Collapse the mobile menu - WPress Doctor ****/ Skip to content